GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ

En çok kullanılan kara limanlarından Ingiltere Dover’de 7/24 hizmet veren gümrük ofisimiz ile beraber İngiltere’nin diğer tüm limanlarından da her türlü gümrük hizmetimiz ve ücretsiz gümrük danışma servisimiz vardır.

AEO Belgeli (YYS) - Birleşik Krallık’ taki tek Türk lojistik firması olarak kaliteli, doğru ve hizli bilgi akışını sürekli sağlamaktayız.

 

BREXIT

EuroTurk 2000 yılından deneyimli kadrosuyla, gümrükleme, uluslararası ve ulusal taşımacılıkta,  zamanında dogru bilgiyi sunma hedefiyle hizmet vermektedir.

Brexit ile gelen ENS-EXS / SSD, GMR, GVMS gibi, yeni gümrük belge ihtiyaçlarınızıda Birleşik Krallık’ ın tüm limanlarından sağlayabilmektedir

Uluslararası nakliye firmalarının sürekli taşıma yaptıkları ülkelerde konusunda deneyimli acenteler ile çalışmaları gerektiği inancındayız.

 

BİRLEŞİK KRALLIK’ a İTHALAT GÜMRÜKLEME

Normal ithalat gümrükleme işlemleri, IPR, OPR, Gcmrüklü saha / ERTS sahalarina giriş/ çıkış Gümrük beyannameleri, CFSP ve T1 / T2 devam transit beyannameleriyle beraber hizmetinizdeyiz.

 

BİRLEŞİK KRALLIK’ tan İHRACAT GÜMRÜKLEME

Normal ihracat gümrükleme işlemleri, T1 / T2 transit islemleri ile gümrüklü sahadan ve Ingiltere, Iskocya, Galler, Kuzey Irlanda ve Irlanda dan ihracat beyanname ve transit islemleri

TIR Carnet, CMR islemleri

Menşei Şahadatnamesi, EUR1 ve ATA Karnet islemleri